ОПИС
Бінокль Active Optics 10x25
Бінокль Active Optics 10x25 стане ідеальним супутником для туристів та любителів природи. Завдяки десятикратному збільшенню, він дозволяє роздивитися будь-який об’єкт, будь то гірські вершини чи приховані куточки природи. Крім того Active Optics10x25 відрізняється легкістю та компактністю. Він легко поміщається в кишеню або рюкзак і має чохол для зручного перенесення, що робить його ідеальним компаньйоном для будь-якої подорожі чи прогулянки. Завдяки невеликій межі ближнього фокусу можна розглядати не лише далекі пейзажі, але й об’єкти, що розташовані недалеко. Це робить бінокль ще більш універсальним і зручним для різноманітних ситуацій.
Оптика виготовлена зі скла BАK-4 з повним просвітленням, що гарантує чітке, яскраве і деталізоване зображення.
Ергономічний корпус обтічної форми зроблений з міцного ABS-пластику, стійкого до пошкоджень. Ребриста поверхня корпусу забезпечує надійне і зручне утримання приладу.
Фокусувальний барабан, розташований по центру, дає змогу легко і точно налаштувати різкість зображення. На окулярі є кільце для корекції діоптрій, що забезпечує додаткову зручність у використанні, особливо тим, хто має проблеми з зором.
Завдяки вдалій комбінації технічних характеристик і дизайну, бінокль Active Optics 10x25 є надійним і універсальним приладом для будь-яких спостережень.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАР:
Виробник
Active Optics
Модель
Active Optics 10x25
Код товару
15250049
Артикул виробника
XDBO10X25MM(2)
Країна походження
Україна
Гарантія, міс
6 місяців
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ:
Оптичні прилади
Біноклі
Кратність (збільшення), Max
10
Діаметр об'єктива, мм
25
Діаметр вихідної зіниці, мм
2,5
Віддалення вихідної зіниці, мм
10
Поле зору на 1000 м
114
Довжина/Габарити
10 x 11.5 x 5.5 см
Маса
264 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип кратності | Фіксована |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Діаметр об'єктиву | 25 мм |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 0.262 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
- Ціна: 1 125 ₴





