
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневматичний пістолет Beeman P17 вирізняється гарною ергономічністю та чудовою точністю.
Оптимально підійде як для спортивної та розважальної стрільби, так і для отримання базових навичок у поводженні з короткодульною зброєю. Пістолет обладнаний ручним запобіжником і регульованим за висотою та горизонталлю цілком.
Для комфортнішого прицілювання пістолет обладнаний коліматорним прицілом із можливістю регулювання.
| Виробник: | Beeman |
| Модель: | Beeman P17 |
| Калібр: | 4,5 мм |
| Пістолети пневматичні: | Мультикомпресійні |
| Початкова швидкість, м/с: | 135 |
| Довжина загальна, см: | 17 |
| Вага: | 770 гр |
| Прицільні пристосування: | Коліматорний приціл |
| Кількість зарядів: | 1 |
| Запобіжник | Ручний |
| Комплектація | Пістолет, коліматорний приціл |
| Кількість пострілів від однієї заправки: | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультикомпресійний |
| Калібр | 4.5 мм |
| Початкова швидкість | 135 м/сек |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Кількість зарядів | 1 |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.77 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою, Коліматорний приціл |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал рамки | Сталь |
- Ціна: 2 745 ₴





